Novinky pivovaru


Pivovar Broumov pro Vás připravil olivětínské pivo stáčené do plechu. Ve výběru jsou BENEDIKTIN 12° a příchuť CANABIS.


Borůvka, Vánoční

cannabis
image Jako tradične před koncem roku uvádíme na trh nefiltrované pivo s pomerančem a skořicí pro zpříjemnění vánoční pohody. Dobrou chuť!

Více v SORTIMENTUimage Pivovar Broumov pro Vás připravil novou sadu třinácti druhů pivních tácků. Dvanáct druhů představuje část sortimentu nefiltrovaných piv vyráběných v našem pivovaru, poslední třináctý je nový tácek pro pivo Opat.
image Pro milovníky olivětínského piva připravujeme novou 19° BITTER. Přejeme dobrou chuť!

Více v SORTIMENTUimage Náš sortiment rozšiřujeme o nové pivo s příchutí Absinthu a v nejbližší době pro Vás připravíme tmavé 14° pivo Benediktin. Přejeme dobrou chuť!

Více v SORTIMENTUimage Zákazníci mohou nově ochutnat nefiltrované pivo s příchutí Absinthu. Před koncem roku uvedeme na trh vanoční ležák s pomerančem a skořicí ve světlém i tmavém provedení. Jako tradičně před 17. listopadem byla vystavena polotmavá sedmnáctka.

Více v SORTIMENTUimage Pro horké letní dny jsme pro Vás připravili lehké osvěžující pivo Opat Lemon a pro každovečerní zpříjemnění západu slunce tmavý Březňák. Dobrou chuť !

Více v SORTIMENTUimage K výročí 300 let klášterního pivovaru v Olivětíně jsme pro Vás připravili nové pivo Benediktin 12° a speciální světlé pivo Benediktin 15°. Mezi ochucenými ležáky se objeví příchuť grapefruitu a mezi kvasnicová piva přibude rovněž Benediktin a nově i kvasnicové pivo s příchuťí černého rybízu.
image Za poslední půl rok vyrobil pivovar Broumov několik nových ochucených druhů piv. Zákazníci mohou ochutnat nefiltrované pivo s rakytníkem, javorovým sirupem a malinami. Před koncem roku uvedeme na trh grapefruitové pivo a vanoční ležák s pomerančem a skořicí. Jako tradičně před 17. listopadem byla vystavena polotmavá sedmnáctka.

Více v SORTIMENTU
image Pivovar pro své příznivce koncem ledna připravil dvě novinky - ochucené čokoládové pivo a tmavou třináctku. V březnu se pokusíme navázat na zaniklou tradici - uvaříme čtrnáctistupňový tmavý březňák, za který byl pivovar na konci 19. století na potravinářských výstavách v Paříži a ve Vídni odměněn zlatými medailemi. Pivo se začne prodávat v květnu.


NOVÉ PIVOVARSKÉ MUZEUM Krom klasické prohlídky pivovaru mohou zájenci navštívit také nově otevřené pivovarské muzuem. [Více]

Olivětínské pivo v plechu již v prodeji, více info v NOVINKÁCH.
Kam na jídlo