Browar Broumov

Borůvka, Vánoční
cannabis

image Jako tradične před koncem roku uvádíme na trh nefiltrované pivo s pomerančem a skořicí pro zpříjemnění vánoční pohody. Dobrou chuť!

Více v SORTIMENTUimage Pivovar Broumov pro Vás připravil novou sadu třinácti druhů pivních tácků. Dvanáct druhů představuje část sortimentu nefiltrovaných piv vyráběných v našem pivovaru, poslední třináctý je nový tácek pro pivo Opat.
image Pro milovníky olivětínského piva připravujeme novou 19° BITTER. Přejeme dobrou chuť!

Více v SORTIMENTUimage Náš sortiment rozšiřujeme o nové pivo s příchutí Absinthu a v nejbližší době pro Vás připravíme tmavé 14° pivo Benediktin. Přejeme dobrou chuť!

Více v SORTIMENTUimage Zákazníci mohou nově ochutnat nefiltrované pivo s příchutí Absinthu. Před koncem roku uvedeme na trh vanoční ležák s pomerančem a skořicí ve světlém i tmavém provedení. Jako tradičně před 17. listopadem byla vystavena polotmavá sedmnáctka.

Více v SORTIMENTUimage Pro horké letní dny jsme pro Vás připravili lehké osvěžující pivo Opat Lemon a pro každovečerní zpříjemnění západu slunce tmavý Březňák. Dobrou chuť !

Více v SORTIMENTUimage K výročí 300 let klášterního pivovaru v Olivětíně jsme pro Vás připravili nové pivo Benediktin 12° a speciální světlé pivo Benediktin 15°. Mezi ochucenými ležáky se objeví příchuť grapefruitu a mezi kvasnicová piva přibude rovněž Benediktin a nově i kvasnicové pivo s příchuťí černého rybízu.
image Przez ostatnie pół roku Browar Broumov wyprodukował kilka nowych smakowych piw. Klienci mogą spróbować piwa niefiltrowane: z rakytníkem, syropem klonowy i malinami. Przed końcem roku będą sprzedawane nowe piwa smakowe - o smaku grejpfrutowym oraz Bożonarodzeniowy lager z pomarańczą i cynamonem. Jak zwykle przed dniem 17 listopada wyprodukowaliśmy półciemne piwo - siedemnastka.

KRÁSNÉ PROŽITÍ SVÁTKŮ VÁNOČNÍCH A HODNĚ ŠTĚSTÍ V NOVÉM ROCE 2017 PŘEJÍ ANDREA A JAROSLAV NOSKOVI S KOLEKTIVEM
PIVOVARU BROUMOV

Aktualizován seznam restauračních zařízení Kam na Opata.
Restauracja